Zdobywamy nowe rynki

clock 2016-06-24

 Nasza firma poszerza swoje rynki sprzedaży za granicą. Oferta firmy cieszy się dużym zainteresowaniem w kraju, a od dłuższego czasu produkty firmy są eksportowane do krajów Unii Europejskiej. Obecnie możemy pochwalić się podpisaniem kontraktu z chińską firmą handlową, która od początku roku regularnie odbiera kilka kontenerów podłogi z kolekcji Art Floors miesięcznie.

Ekspansja naszej firmy na rynkach zagranicznych jest bardzo dynamiczna, produkty firmy zdobyły zaufanie m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, Włoszech, Francji, Rumunii, Islandii, Hiszpanii, Szwecji i od niedawna w Chinach.

“Atutem naszych podłóg jest w przede wszystkim jakość, co na dynamicznie rozwijającym się rynku budowlanym ma ogromne znaczenie. Bardzo istotne jest także to, że każdy etap produkcji naszych podłóg odbywa się u nas, tak więc są one w 100% produktem polskim, co również ma znaczny wpływ na popyt naszych podłóg.” – powiedziała Lilianna Zwara-Sidorko, Kierownik Działu Handlowego w firmie Łąccy – Kołczygłowy Sp. z o.o..

“Nasze plany na obecny rok są adekwatne do potrzeb jakie stawia nam rynek, dlatego inwestujemy w unowocześnienie parku maszynowego i wprowadzamy nowe kolekcje podłóg. Szacowany wzrost sprzedaży na poziomie 20% jest dla nas czynnikiem motywującym do kolejnych inwestycji.”- powiedział Jacek Greinke, Wiceprezes Zarządu firmy Łąccy – Kołczygłowy Sp. z o.o..

 

zdobywamy-nowe-rynki

doradcy techniczni

Patrycja Graban – Koordynator
Tel. +48 885 253 814
patrycja@laccy.pl

Łukasz Klein – Doradca techniczny
Tel. +48 603 552 833
l.klein@laccy.pl

Mateusz Tomczak – Doradca techniczny
Tel. +48 691 743 758
m.tomczak@laccy.pl

Zapytanie ofertowe Wizyta handlowca Zamów próbki