Targi DREMA za nami!

clock 2017-09-20

W tym roku po raz pierwszy wystawiliśmy się podczas targów DREMA w Poznaniu. Oczywiście, jako producent podłóg drewnianych oraz innych wyrobów z drewna, często odwiedzaliśmy te targi. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jaki będzie efekt wystawienia się na targach z ofertą swoich produktów. Dodatkowo zdecydowaliśmy się wystawić pod skrzydłem Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego i decyzję tę uznajemy za słuszną.

Targi oceniamy jako udane, a zainteresowanie naszą ofertą było zadowalające. Udział w targach był dla nas okazją do spotkań z obecnymi klientami, jednak przeważyła ilość nowych firm, zainteresowanych podjęciem współpracy z nami. Pozytywnie postrzegamy też fakt, że odwiedziło nas wielu przedstawicieli firm zagranicznych.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza pokonkursowa wystawa prac studenckich. Zorganizowany przez naszą firmę konkurs pt. Top Mebel był skierowany do studentów Politechniki Koszalińskiej, a jego tematem było przygotowanie innowacyjnego projektu mebla z drewna i sklejki. Proces realizacji projektu wspierała kadra naukowa Instytutu Wzornictwa PK.

Jesteśmy przekonani, że poza wzmocnieniem wizerunku firmy, udział w targach poszerzy także nasze perspektywy handlowe.

 

doradcy techniczni

Patrycja Graban – Koordynator
Tel. +48 885 253 814
patrycja@laccy.pl

Łukasz Klein – Doradca techniczny
Tel. +48 603 552 833
l.klein@laccy.pl

Mateusz Tomczak – Doradca techniczny
Tel. +48 691 743 758
m.tomczak@laccy.pl

Zapytanie ofertowe Wizyta handlowca Zamów próbki