Kontakt

dział handlowy (kraj)

Patrycja Graban

Koordynator

tel.: +48 885 253 814
e-mail: patrycja@laccy.pl

Mateusz Tomczak

Doradca techniczny

tel.: +48 691 743 758
e-mail: m.tomczak@laccy.pl

Łukasz Klein

Doradca techniczny

tel.: +48 603 552 833
e-mail: l.klein@laccy.pl

dział handlowy (eksport)

Lilianna Zwara - Sidorko

Kierownik Działu Handlowego

tel.: +48 59 821 39 55
e-mail: lila@laccy.pl

Paweł Iwański

Specjalista ds. sprzedaży

tel.: +48 59 821 39 56
e-mail: pawel@laccy.pl

Alicja Skórowska

Specjalista ds. sprzedaży

tel.: +48 59 821 39 57
e-mail: alicja@laccy.pl

Adresy zakładów

Biuro Zarządu/ Tartak

ul. Słupska 60
77-140 Kołczygłowy
tel.: +48 59 821 39 50
fax.: +48 59 821 39 59
e-mail biuro: laccy@laccy.pl
e-mail tartak: office@laccy.pl

Zakład produkcji klejonki
w Jezierzu

Jezierze 12 c
77-140 Kołczygłowy
tel.: 48 59 821 33 47
e-mail: jezierze@laccy.pl

Zakład produkcji podłóg
w Barnowie

Barnowo 21
77-140 Kołczygłowy
tel.: +48 59 821 30 00
e-mail: artfloors@laccy.pl

Zakład produkcji sklejki
w Kołczygłowach

Fabryczna 16
77-140 Kołczygłowy
tel.: +48 59 822 11 91
e-mail: sklejka@laccy.pl

Zakład mebli
w Kołczygłowach

ul. Fabryczna 16,
77-140 Kołczygłowy
tel.: +48 601 170 776
e-mail: biuro@moonwood.me

Zapraszamy do kontaktu

* Wypełnienie tych pól jest konieczne do wysłania formularza