Naturalne podłogi ArtFloors

Naturalne podłogi ArtFloors

 

Coraz bardziej popularne jest drewno naturalne!

W dzisiejszych czasach modne jest podążanie za trendami. W mediach społecznościowych można zaobserwować zjawisko polegające na bardzo szybkim rozpowszechnianiu się nowych stylów w wykończeniu mieszkań, niestety przyglądając się bliżej widzimy, że modne są tworzywa sztuczne, często imitujące drewno. Na szczęście w ostatnich latach modny jest też styl skandynawski, shabby chick czy minimalizm. To właśnie te, ostatnio najpopularniejsze trendy nawiązują do naturalnych wykończeń wnętrz.

 

Podłoga to podstawa

Bardzo ważną sprawą jest wybór podłogi do swojego domu, czy mieszkania. Jest to kwestia podstawowa. Każdemu zależy, żeby podłoga była trwała, ładna i łatwa w pielęgnacji. Większość osób wybiera podłogi ze sztucznych materiałów takich jak panele czy płytki imitujące drewno, którymi nigdy nie będą! Koszt ich zakupu wydaje się być bardziej budżetowym rozwiązaniem, ale taki nie jest. Wybierając podłogę z naturalnego drewna będziesz cieszyć się nią przez długie lata, a w przeciągu tego czasu panele trzeba by było kilkukrotnie wymienić, co jest nie tylko kłopotliwe ale i nieopłacalne.

 

Trzeba pamiętać, że wybór naturalnej podłogi to nie tylko stosunkowo lepsze rozwiązanie cenowe, ale i zdrowsze. Wybór należy do Ciebie, ale chyba nie chcesz wymieniać podłogi co kilka lat i nie chcesz żeby Twoje dzieci bawiły się na czymś co tworzone jest ze sztucznych materiałów, nierzadko toksycznych.

 

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybór podłóg marki ArtFloors, ponieważ ArtFloors stawia na naturę.

Podłogi wykonane przez naszą firmę pochodzącą  z naturalnego drewna dębowego, pozyskiwanego z polskich lasów. Przy obróbce drewna jesteśmy od samego początku do samego końca. To sprawia, że tworzymy wysokogatunkowe podłogi dębowe, które zdobywają uznanie nie tylko w Polsce ale i na rynkach zagranicznych. Żeby utrzymać  wysoką pozycję na rynku, do tworzenia naszych podłóg wykorzystujemy drewno najwyższej jakości. Doceniają to wszyscy klienci! Nic nie zastąpi dzieła stworzonego przez naturę.

 

Podłogi ArtFloors to przede wszystkim zdrowie i natura. Pozytywny wpływ drewna na zdrowie człowieka został udowodniony naukowo, dlatego warto postawić na naturę. W dodatku wybierając podłogi z prawdziwego drewna, w naszym mieszkaniu pojawi się niesamowita aura naturalności. Łatwo też zmienisz styl wykończenia mieszkania, ponieważ podłoga dębowa będzie uniwersalnym wyborem. Pasuje ona do każdego stylu, dodaje uroku i buduje świadomość tego, że stąpasz po bogactwie znaków szczególnych.

doradcy techniczni

Patrycja Graban – Koordynator
Tel. +48 885 253 814
patrycja@laccy.pl

Łukasz Klein – Doradca techniczny
Tel. +48 603 552 833
l.klein@laccy.pl

Mateusz Tomczak – Doradca techniczny
Tel. +48 691 743 758
m.tomczak@laccy.pl

Zapytanie ofertowe Wizyta handlowca Zamów próbki