Podłogi postarzane – do jakich wnętrz pasują

Powiew retro – czy warto zdecydować się na podłogi postarzane?

Wybór podłogi to jedna z najważniejszych decyzji przy urządzaniu domu. To od niej zależy wrażenie, jakie będzie sprawiało wnętrze. Zakupienie do Twojego mieszkania podłogi ArtFloors, z naturalnego drewna, dopasowanej do Twoich potrzeb pozwoli na cieszenie się stylowym efektem przez wiele lat, gdyż podłogi z naszego drewna są wytrzymałe i z biegiem czasu nie tracą na estetyce.

Dlaczego warto wybrać podłogę postarzaną? Podłogi z efektem postarzenia nadadzą charakteru i efektu każdemu pomieszczeniu w mieszkaniu. W dobie różnego rodzaju sztucznych tworzyw Twój dom wyróżniać będzie wykończenie solidnym, naturalnym materiałem, jakim jest drewno. Jeśli zachwycasz się wnętrzami urządzonymi w tradycyjnym stylu, a vintage to coś, co czujesz całym sobą, postaw na podłogę postarzaną. Efekt będzie niepowtarzalny, a Ty będziesz z satysfakcją wracać do dopasowanego do Ciebie mieszkania po długim dniu. W połączeniu z meblami w starym, sprawdzonym stylu podłoga postarzana ArtFloors stworzy niesamowity klimat, którego zazdrościć Ci będą wszyscy goście. Jeśli natomiast nie jesteś całkiem przekonany do tradycyjnych wnętrz i lubisz nieco nowoczesności, warto i tak rozważyć zakup podłóg z postarzanego drewna. Wprowadzenie powiewu retro do mieszkania, połączenie innowacji z tradycją sprawi, że końcowy efekt będzie oryginalny, a Ty, jako jego twórca, będziesz postrzegany jako osoba wyjątkowo odważna i kreatywna. To wszystko jest możliwe dzięki unikalności wzorów naszych podłóg drewnianych, które pozwolą na urządzenie się w ponadczasowym stylu.

Jasne, przestronne wnętrza, wykończone według skandynawskich wzorców można z łatwością przełamać postarzaną podłogą JULIANUS, dzięki czemu nadasz mieszkaniu osobliwego sznytu. Sprawdzi się to w domach osób ceniących nowoczesność, ale nie stroniących od oryginalnych i przełamujących schematy rozwiązań. Dla klientów bezwarunkowo kochających styl retro polecamy parkiet Julianus, którego ciemna barwa i nieregularne ułożenie słojów zagwarantuje powstanie przytulnego pomieszczenia, zaspokajając nostalgię za dawnymi czasami.

doradcy techniczni

Patrycja Graban – Koordynator
Tel. +48 885 253 814
patrycja@laccy.pl

Łukasz Klein – Doradca techniczny
Tel. +48 603 552 833
l.klein@laccy.pl

Mateusz Tomczak – Doradca techniczny
Tel. +48 691 743 758
m.tomczak@laccy.pl

Zapytanie ofertowe Wizyta handlowca Zamów próbki