Poszerzamy nasz park maszynowy!

clock 2017-12-06

Rozwój każdego zakładu produkcyjnego wiąże się z sukcesywnym wdrażaniem bardziej nowoczesnych i wydajnych maszyn. Mają one za zadanie usprawnić pracę, podnieść jej jakość oraz wydajność.

“Produkując podłogi drewniane klasy premium musimy dysponować nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowy. Inwestycje w urządzenia, które stanowią absolutne minimum funkcjonowania firmy, mamy już od dawna za sobą. Nasz park maszynowy składa się z nowoczesnych maszyn specjalistycznych, współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami maszyn, takimi jak BÜRKLE, HEESEMAN, WINTERSTEIGER, NEVA. Dlatego też w ostatnim czasie zdecydowaliśmy się na zakup szlifierki szerokotaśmowej firmy Heeseman, z najnowocześniejszym wyposażeniem w Polsce.” – powiedział Radosław Fabian, Dyrektor Zakładu Produkcji Podłóg w firmie Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o..

Nowa maszyna zapewni firmie m.in. najwyższą jakość szlifowania, a przez to doskonałą jakość obrobionej powierzchni drewna. Dzięki nowej inwestycji firma będzie mogła wprowadzić do swojej oferty nowe produkty, a także nowe rozwiązania technologiczne dla obecnej oferty podłóg.

 

doradcy techniczni

Patrycja Graban – Koordynator
Tel. +48 885 253 814
patrycja@laccy.pl

Łukasz Klein – Doradca techniczny
Tel. +48 603 552 833
l.klein@laccy.pl

Mateusz Tomczak – Doradca techniczny
Tel. +48 691 743 758
m.tomczak@laccy.pl

Zapytanie ofertowe Wizyta handlowca Zamów próbki