Beztroskie boho

Nie da się złapać promieni słońca i korzystać z nich wtedy, gdy w jesienne, deszczowe dni brakuje nam ciepłych muśnięć lata. Albo zimą, gdy za oknem częściej jest ciemno niż jasno. Jakie to byłoby przyjemne, móc taką porą chociaż na chwilę, na kilkanaście sekund, poczuć powiew lipcowego wiatru. Pewnie dlatego tak kochamy styl boho. Bo magicznie lata nie przywołamy, ale za to możemy zamieszkać we wnętrzu, które jest jak pamięć o minionych wakacjach, beztrosce i radości.

W radosnym wnętrzu

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że trudno dobrać do takiego wnętrza podłogę. Bo czym jest boho? To eksplozje zieleni, ogrzewający żółty, witalna czerwień. Odważne połączenia wzorów i kolorów. To egzotyka, zdobienia, ornamenty. Do tego ceramika, dużo roślin, drewno, naturalne materiały. Styl boho to radość. To unoszący się gdzieś aromat marokańskich przypraw. To azulejo, portugalskie płytki ceramiczne. To orient zamknięty w czterech ścianach. A dla tych, dla których to jednak za dużo, jest boho połączone ze stylem skandynawskim, w którym dominują stonowane odcienie.

Idealny towarzysz ze sklepu ArtFloors

Na jaką podłogę więc się zdecydować? Nie może ona przytłaczać, ale też nie powinna wtapiać się i znikać. Ma być równorzędnym „towarzyszem” tych wszystkich eksplozji kolorów i wzorów. Jak podłoga dębowa ArtFloors z serii Foggy. Idealnie nadaje się do wnętrz niebanalnych, intrygujących. Gdy się na nią patrzy, ma się wrażenie, że spowita jest mgłą. Efekt ten osiągnęliśmy dzięki białemu wybarwieniu oleju UV i delikatnemu szczotkowaniu.

To właśnie Foggy sprawdzi się, jeśli marzą Wam się rattanowe meble w salonie. Albo wzorzysta tapeta na którejś ze ścian. Ale też uspokojone skandynawskie boho, zaprojektowane w zgodzie z naturą. Foggy bez wychodzenia z domu

Podłoga Foggy to tylko jedna z ponad 80 różnych propozycji, które dostępne są na stronie internetowej ArtFloors. I już dziś możecie sprawdzić, czy ona (albo jakaś inna) idealnie podkreślą Wasze wnętrze boho. Oraz każdy inny styl. A zrobicie to bez wychodzenia z domu – próbki wybranej przez Was podłogi wyślemy na wskazany adres. Już teraz skontaktujcie się z naszym doradcą, który przeprowadzi Was przez ten proces krok po kroku.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej aktywności również w mediach społecznościowych. Instagram / Facebook