Podłoga w jodełkę — ponadczasowa

Podłogi ArtFloors mają tę zaletę, że można układać je na trzy sposoby. Jeśli chcemy pomieszczenie wizualnie wydłużyć lub poszerzyć, warto zdecydować się na najbardziej klasyczny. I wtedy, w zależności od punktu odniesienia (okna, ściany), naszą podłogę kładziemy prostopadle lub równolegle. Sposób drugi — kwadrat. To dobre rozwiązanie, gdy mamy pomieszczenie proporcjonalne albo duże. Jest i trzeci sposób. Jodełka. Dla wielu wspomnienie dzieciństwa lub młodości. Obecnie — nowoczesna odsłona klasyki.

Nowoczesna jodełka, czyli klasyczny chevron

Fani serialu „Alternatywy 4” zapewne pamiętają tę scenę. Jedna z jego bohaterek potyka się o wystającą klepkę ułożoną w jodełkę. Mąż, zamiast naprawić podłogę, całą ją niszczy. Na szczęście z ArtFloors taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Nasze podłogi są trwałe, solidnie wykonane, pozyskiwane w sposób zrównoważony i z poszanowaniem dla środowiska. A dzięki temu, że są dębowe, możliwe jest uzyskanie wielu różnych wybarwień.
Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Inna jest również jodełka. Bo tak jak zmieniła się jakość podłóg, tak też ułożenie w jodełkę różni się od tego sprzed kilkudziesięciu lat. To już nie krótkie klepki, a długie i klasyczne deski. Nawiązują do francuskich wnętrz pałacowych z XVI wieku. Naszą podłogę drewnianą przycinamy pod kątem 45 stopni. Oferujemy deski o długości od 500 do nawet 1100 mm (a także inne wymiary na zamówienie).

Z ArtFloors uzyskacie więc efekt eleganckiego i ponadczasowego wnętrza.

Dla kogo chevron i ArtFloors

Chevron, czy też po prostu jodełka, najbardziej lubią się ze stylami eklektycznym i klasycznym. Wiecie jak łączyć stare z nowym. Macie oko do wynajdywania na targach czy w komisach ciekawych mebli. Waszą pasją jest odnawianie staroci. Nie boicie się również zakupów w sieciówkach. To oznacza, że kochacie eklektyzm i podłogę ArtFloors ułóżcie w jodełkę. Na to samo zdecydujcie się, jeśli ponad wszystko cenicie klasyczne rozwiązania: wygodne wnętrza, biele i beże, antyki i naturalne materiały.

Niezależnie od tego, czy jodełka to dla Was jeszcze jodełka, czy już chevron, w naszym sklepie internetowym ArtFloors bez problemu znajdziecie podłogę dębową, która stworzy w Waszym wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej aktywności również w mediach społecznościowych. Instagram / Facebook