Na wietrze firanka…

Przez uchylone okno wpada delikatny wiatr, niosący to kojące ciepło, którego przez wiele miesięcy tak nam brakuje. Ale teraz nie pora, żeby myśleć o tym, co będzie, gdy lato się skończy. To czas na obserwację, jak z każdym kolejnym powiewem tańczą firanki. To ten moment, by zaprosić do naszego domu naturę, ustawić gdzie tylko się da świeże kwiaty i pozwalać im spijać każdy promień słońca.

Białe meble. A podłoga?

Tę lekkość, którą czujemy, gdy lato w pełni, możemy przenieść do naszego wnętrza. To propozycja dla tych, którzy lubią otaczać się białymi meblami. Na ścianach mają ramki również w tym kolorze. Kochają świeczki, inspirujące cytaty, lampki, lampiony, bawełniane kule świetlne (cotton balls). W kolorach kremowych, białych i w beżach czują się zaopiekowani, przytuleni.
Białe meble to znakomita baza i z łatwością stworzymy nasze romantyczne wnętrze, jeśli tylko dobierzemy do niego odpowiednią podłogę. Ta nie może być za ciemna, żeby nie odznaczała się przy całej reszcie wyposażenia, by nie „kłóciła się” z nim.

Konsekwentnie i naturalnie z ArtFloors

I skoro zaprosiliśmy naturę do naszego wnętrza, warto być konsekwentnym i zdecydować się na równie naturalną podłogę. Na naszej stronie internetowej ArtFloors wybór macie ogromny, ale dziś chcielibyśmy Wam polecić podłogę dębową Focus. Idealnie będzie współgrać z jasnym, romantycznym stylem. A to dlatego, że sama opowiada swoją historię. Każda deska jest inna, niepowtarzalna. Wszystkie – wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i zabrudzenia.
Oko zerka na ramkę ze zdjęciem tej wyjątkowej w życiu chwili. Pod gołą stopą czuć drewno, a wyobraźnia przenosi od razu do lasu. Firanka zaś tańczy swój letni taniec razem z wiatrem… Romantyczne wnętrze, romantyczna podłoga Focus, a wokół biel i spokój…

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej aktywności również w mediach społecznościowych. Instagram / Facebook