To jest jak powrót

Na chwilę zgubiliśmy myślenie o tym, że warto postawić na to, co lokalne. I dlaczego swojskie ma niby oznaczać gorsze? Zwrot ku temu, co wokół nas, to nie powinien być trend ani moda. Przecież Polska drewnem stoi. A świadomy wybór produktów, to korzyść dla wszystkich.

Swojski? Lubię to!

Miód z pobliskiej pasieki, którego zapach w jesienne wieczory przywołuje wspomnienie złotych promieni słońca. Jajka najlepsze od zaprzyjaźnionego gospodarza, bo wtedy żółtka są najbardziej żółte. Marchewka z własnego ogródka. Szukamy na powrót smaków dzieciństwa nie bez powodów. Podłoga też może być swojska. Nasza taka jest. To dla nas powód do dumy, że produkujemy od samego początku w Polsce, że naszym domem jest kaszubska wieś. Że znamy lasy, z których pozyskujemy drewno na podłogi ArtFloors.

Witajcie w domu

Dlatego z radością przyjmujemy zaproszenia od naszych klientów, żeby czasami po raz pierwszy, a czasami kolejny raz, obejrzeć produkt, który powstał w zakładzie Łąccy-Kołczygłowy. Tym razem odwiedzamy nowy dom. Klient zdecydował się na naszą podłogę dębową Rustic Raw Olej. Całość wygląda bardzo klasycznie, model ten jest niezwykle uniwersalny. Może uspokoić wnętrze, podkreślić szlachetne lub nietypowe meble, być tłem dla dywanu w krzykliwe wzory. Podłoga dębowa Rustic Raw Olej to również – mamy nadzieję, że się z nami zgodzicie – ozdoba sama w sobie…

Wiele powodów dlaczego

Bo tylko spójrzcie. Każda deska jest inna, każdy wzór to mozaika wymyślona przez naturę. Podłoga to mapa prowadząca przez lata, w których drzewo wzrastało. Z każdym dniem można odkrywać ją na nowo. I to jeden z powodów, dlaczego tak dumni jesteśmy, że ArtFloors są synonimem produktu wytworzonego w 100% w Polsce. Bo zwrot ku temu, co jest blisko nas, to nie tylko lokalny patriotyzm. To też szacunek do przyrody.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej aktywności również w mediach społecznościowych. Instagram / Facebook