Nie tylko gabinet

Dębowe deski, ich głęboki kolor, autostrady i zawijasy ciemnych słojów. Klasyka i ekskluzywność. Podłoga, którą pokochają kochający wnętrza mocne, odważne, skąpane w zieleniach, czerwieniach lub brązach. Mający w sobie tyle determinacji, by styl kolonialny, do którego Lyrics pasuje idealnie, zastosować nie tylko w gabinecie.

Lyrics orientalnie i z dodatkami

Bo właśnie z tym najbardziej kojarzy się styl kolonialny. Wielkie i ciężkie biurko, zajmujące centralny punkt gabinetu, tomy książek ciągnące się na półkach aż po sufit, kotary. Ale to przecież coś więcej. Styl kolonialny wraz z podłogą Lyrics możemy wprowadzić w każdym pomieszczeniu. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach. W takich wnętrzach odnajdą się osoby kochające skórzane kanapy w kolorach brązu albo koniaku. Podróżnicy, którzy z wypraw lubią przywozić orientalne pamiątki. Do tego mają rękę do roślin – tych w doniczkach. A jak nie mają ręki do roślin, to przynajmniej nie boją się odważnych roślinnych motywów np. na tapetach. I jeszcze mapy na ścianach w stylu vintage, może globus, parawan, jakieś dodatki z wykorzystaniem włókien naturalnych.

Artfloors oznacza trwałość

Styl kolonialny to ponadczasowość i trwałość. I właśnie dlatego tak ważna jest tu podłoga. Ona również musi być wyjątkowo wytrzymała. Lyrics, która dostępna jest tylko na naszej stronie Artfloors, taka właśnie jest. Dębowa podłoga Lyrics zabezpieczona została naturalnym olejem oksydacyjnym. Olej wnika w drewno, impregnuje je i chroni m.in. przed promieniami UV. Do tego podłoga zabezpieczona olejem jest o wiele trwalsza. Jest więc i ponadczasowy styl kolonialny, i ponadczasowa podłoga od Artfloors.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej aktywności również w mediach społecznościowych. Instagram / Facebook