Pierwsze kroki niemowlaka. Wyścigi po salonie kilkulatków. Pośpieszne wyjścia do pracy. Powrót w zabłoconych butach w jesienną szarugę. Rozlany sok, choroba ukochanego zwierzaka. I wiele, wiele więcej. Podłogi muszą to wytrzymać. To właśnie ten element domu, o którym myślimy najmniej, a narażony jest na najwięcej uszkodzeń.

Z wizytą

W poprzednim filmie opowiedzieliśmy Wam, jak wygląda produkcja podłóg. A jak nasze produkty sprawują się w rzeczywistości? Jeśli wcześniejszy film miał coś z magicznej opowieści o tym, jak drzewo staje się wytrzymałą podłogą, to dziś obejrzycie dokument.

Do swojego pięknego domu zaprosiła nas jedna z naszych zadowolonych klientek. Czym Artfloors jest dla Niej i czym może być dla Was? To, jak podkreśla, przede wszystkim szeroki wybór wybarwień, struktur i wymiarów. A od siebie tylko dodamy, że oferujemy przeszło 80 różnych propozycji, które dopasują się do każdego wnętrza. Sami zresztą zobaczcie – korytarz, klasyczny salon, jadalnia dla całej rodziny, pokój nastoletniego dziecka. Niezależnie, jaki styl kochacie, na www.artfloors.pl znajdziecie podłogę, która dopełni Wasz wystrój.

Wszechstronna wytrzymałość

Dębowe podłogi to też trwałość. Jeśli wytrzymają dwa koty i psa, wytrzymają też popisy Waszych czworonogów. Możecie je ułożyć klasycznie, w jodełkę albo w kwadrat.

Żegnamy się na chwilę z naszą klientką i dziękujemy, że wybrała produkty Artfloors. Żeby dowiedzieć się o nich więcej, zajrzyjcie na naszą stronę internetową. I jak zawsze zachęcamy Was do subskrybowania naszego kanału na YouTube i odwiedzania mediów społecznościowych firmy Łąccy. W kolejce czekają kolejne filmy. Po przygodowym i dokumencie pora na krótkometrażowy… [YouTube]

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej aktywności również w mediach społecznościowych. Instagram / Facebook