Podłoga ArtFloors – naturalny wybór

 

Każdy z nas marzy o pięknej i oryginalnej podłodze. Idealnie sprawdzi się podłoga drewniana z kolekcji ArtFloors! Drewno nadaje magicznego, naturalnego wyglądu i jest ponadczasowe. Zawsze wygląda świetnie i nigdy nie wychodzi z mody. Prawdziwe drewno w dzisiejszych czasach jest symbolem dobrego stylu i elegancji. Drewniana podłoga posiada bardzo dużą wytrzymałość na zniszczenia, ciężko jest ją zarysować. Jednocześnie w pomieszczeniu z drewnianą podłogą jest również ciszej, ponieważ drewno pochłania wibracje. Każdy dźwięk brzmi o wiele cieplej, gdyż drewno nadaje mu przytulny ton.

Poza tym, podłoga drewniana  sprawdzi się także u osób dbających o zdrowie, bez obaw o roztocza i inne złośliwe bakterie, gdyż drewno charakteryzuje się właściwościami antyalergicznymi oraz antystatycznymi.

Podłoga to najczęściej używana powierzchnia ze wszystkich w domu, warto podejść do niej w szczególny sposób. Jest to inwestycja na długie lata i oszczędność w późniejszym czasie może się odbić na naszym zdrowiu i portfelu.

 

doradcy techniczni

Patrycja Graban – Koordynator
Tel. +48 885 253 814
patrycja@laccy.pl

Łukasz Klein – Doradca techniczny
Tel. +48 603 552 833
l.klein@laccy.pl

Mateusz Tomczak – Doradca techniczny
Tel. +48 691 743 758
m.tomczak@laccy.pl

Zapytanie ofertowe Wizyta handlowca Zamów próbki