Targi meblowe w Warszawie. Zapraszamy na Warsaw Home & Contract

2021-10-23 12:00:00

Polski producent mebli na targach wnętrzarskich

Przed nami kolejne targi meblowe. Niedawno zapraszaliśmy Was do Bad Salzuflen (Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy). Tamtejsze M.O.W. to jedne z największych targów meblowych w Europie. Tym razem będzie bliżej. Nie zmieni się za to skala przedsięwzięcia. Między 27 a 30.10. odbędzie się Warsaw Home & Contract, piąta edycja największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych biznesowych targów wnętrz. Miejsce: Ptak Warsaw Expo, Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Lokalizacja naszego punktu: hala F, stoisko: F2.211.

Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami, tym bardziej że ten rok upływa pod znakiem nowości w MoonWood, które z przyjemnością zaprezentujemy. Przygotowaliśmy też konkurs, ale o nim na końcu.

Meble drewniane – realnie i z katalogu

Targi wnętrzarskie to taka przestrzeń, w której to, co wirtualne, zmienia się w realne. Dlatego tak lubimy brać w nich udział. Meble drewniane, które oglądacie przed ekranami monitorów, nagle możecie zobaczyć na żywo. Dotknąć, usiąść na nich, otworzyć i zamknąć. Nie możemy się więc doczekać Waszej reakcji. Z przyjemnością opowiemy o dotychczasowych kolekcjach i nowościach. A tych ostatnich w tym roku sporo. Dumni jesteśmy z kolekcji BÓN. Tworzą ją meble multifunkcjonalne, wykonane z litego drewna dębowego. BÓN to komody prosta i owalna z drzwiczkami 2D, stoły owalny i okrągły, a także ława i regał. Wszystko wysokiej jakości.

Chętnie też zaprezentujemy, jak działa biurko podnoszone ALVA. To nowoczesny mebel z elektryczną regulacją wysokości. Przeznaczony jest do pracy w trybach siedzącym i stojącym. Na Warsaw Home & Contract pochwalimy się również odświeżoną kolekcją BASIC w kolorze Ash Grey oraz kolekcją BOX w kolorze czarnym. Przy naszych stołach i stolikach będziecie mogli usiąść, komody otworzyć, regały obejrzeć z każdej strony. I ze strony, ale tym razem internetowej, będziecie mogli pobrać nasz katalog. Ponownie zrezygnowaliśmy z papierowego wydania. Do wydrukowania zaledwie 200 katalogów trzeba użyć jednego drzewa. A że dbamy o środowisko, zrównoważony rozwój i ekologię, proponujemy Wam inne rozwiązanie. Na naszym stoisku dostępne będą wizytówki z kodem QR. Wystarczy go zeskanować telefonem, a zaprowadzi Was do katalogu MoonWood w wersji elektronicznej, a więc zawsze pod ręką.

Warsaw Home & Contract i konkurs MoonWood

Szykuje się więc ekscytujący koniec października. Warsaw Home & Contract to w sumie blisko 500 wystawców, około 30 tysięcy odwiedzających. Dla nas to przede wszystkim okazja do spotkania z Wami. Już pierwszego dnia targów przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest voucher o wartości 500 zł do wydania w naszym sklepie. Odwiedzajcie nasze stoisko (Ptak Warsaw Expo, Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, hala F, stoisko: F2.211). Śledźcie nas również na Instagramie MoonWood, tam relacja z targów. A więcej informacji o samych targach i m.in. biletach wstępu znajdziecie na stronie organizatora (https://warsawhome.eu).

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej aktywności również w mediach społecznościowych. Instagram / Facebook

Warto przeczytać:

Jak wybrać podłogę? Pomogą Ci bezpłatne próbki desek ArtFloors

Kolor podłogi ma bardzo duży wpływ na aranżację przestrzeni. Jego dobór jest bardzo istotny, ponieważ podłoga stanowi struktural...

Podłogi drewniane – wady i zalety

Podłogi drewniane od wielu lat cieszą się doskonałą opinią i dużym zainteresowaniem inwestorów. Są szlachetne, eleganckie i wytr...

Podłoga olejowana – jak o nią dbać?

Zastosowanie drewna dębowego to jedna z najszlachetniejszych form wykończenia podłogi. Bardzo dobre parametry technologiczne i u...